Home

Hengerfejes autót vettem

Vettem magánszemélytől egy autót

Kell-e bikázni a hibrid autót? Technika. Megszabadul önvezetést fejlesztő részlegétől a Uber Ha nem vagy biztos abban, hogy nem hengerfejes, akkor töltsd fel a hűtőt teljesen peremig/nyakig fagyállóval, vagy ioncserélt vízzel és indítsd be a motort. Van egy 1986-os Seat Ibizám,1500 cm3,Porsche Systemes!Már úgy vettem. Az autót hitelre vettem. Amióta nálam van cserélnem kellett rajta a jobb első lengőkart valamint kicseréltem a központi zárat aminek elvileg lenni kellett volna benne. Az autó szerelő aki látta mondta hogy nem lett volna szabad megvenni az autót. Eddig körül belül 50 ezret költöttem rá de még a negyede sincs kész

Vettem egy régi autót összespórolt kis pénzemből ami kívülről tetszetős volt és a motorja sem adott rossz hangokat. Sajnos csúnyán átvertek vele, ráadásul ismerős. Az autó 250 km után megállt, és szakszerviz megállapította, hogy új motor kell bele, vagy legalábbis cserélni kell azt ami benne volt mert lóg a főtengely. Kétféleképpen lehet megvásárolni az autót: 1: a vevő saját költségén intézi a javíttatást (akár a nekem ajánlatot tevő szerviznél is), és akkor a vételár: 2 950 000, - Ft. 2: 2021. januárban tudom megjavíttatni és akkor a vétel ár fix: 3 590 000, - Ft. Személyesen Szegeden lehet megnézni, kipróbálni. Más: Mikor mentem autót nézni Wagon R volt soron (2004 és gyártó abc sorrend) nejem beül és 5 perc után jelezte, hogy nem fáj a gerince(2db gerincsérv), tehát az összes sámli kiesett (itt jegyzem meg, hogy a rokonság erősen leszólta mikor haza hoztuk) és most 16 év után 210k-val világítás kapcsoló hibán kívül semmi.

Műszaki vizsga gyorsan, műszaki vizsgáztatás, műszaki vizsgára felkészítés angyalföldön a 13 XIII kerületben Eredetiségvizsgálat gyorsan, eredetvizsga azonnal, eredetiség vizsga a 13-14 XIII-XIV. kerületben angyalföldön és zuglóban Szerelő munkák, gyorsszerviz, autószerelés, autójavítás a XIII-XIV-13-14. kerületben Turbó javítás, felújítás HHO motortisztítás. Új sorozatunkban utánajárunk, mit lehet kezdeni egy ingyen kapott családi autóval, amelynek friss a műszakija, tehát elvileg nagyon jó állapotban van. Gyakorlatilag viszont... Nézzétek meg a Totalcar Autómentők első epizódját, és legyetek részesei a nagy, közös megdöbbenésnek. A projekt támogatója a Szakál Metál Autóalkatrész, az Eneos kenőanyagok kizárólagos.

Az újnak nyilván megvan az az előnye, hogy tudod, hogy csak te használtad mióta kijött a gyárból. De ennek meg is kell fizetni az árát. Amikor új autót vettem igencsak szívtam a fogam, hogy ki kellett még fizetnem az üzembehelyezést, lízinggel kapcsolatos költségeket, így a 3,9 milliós autó 4,1 fölött volt Esetleg megint hengerfejes? Amikor vettem az autót, a hűtő új volt rajta, kb. 6000 km.-t ment, a termosztát kb. 1500 km.-t ment. A hűtő ha eldugul ki kell szerelni és át kell mosni trisóval. A termosztát ha rossz és nem nyit ki, akkor a hűtő vezérlés felőli oldala sem melegszik, ha megszorult és csak részben nyit akkor.

Hengerfejes autót vettem? Autódoktor. 2018. szeptember 11., 13:28 Módosítva: 2018.09.24 17:41. 79 . Tisztelt Autódoktor! Használtan vásároltam egy 2012-es Ford Focus 1.6 TDCI-t. Sajnos úgy tűnik, hogy a motorja hengerfejes. Egy valódi tünetet produkál: néhány tíz kilométer alatt eltűnő hűtővíz a kiegyenlítőtartályból. Helló! Az én autóm is hengerfejes, május 8-án vettem R 19 1.9 GTD sima szívó diesel. Nem kell venni másik hengerfejet. Én már a négy autómmal jártam így. Hívj fel: 30/275-7884 adok tanácsot. Jövő héten viszem én is a szerelőmhöz. A vásárhelyi Albert műhely nagyon drága. Válas konklúzió: Ha mondjuk most én vettem volna egy használt autót és ezt a műveletet kellett volna végrehajtanom biztos befonom a hajam. Mert annyival olcsóbban nem tudtam volna megvenni az is biztos,mert Magyarországon mindenki megkímélt nemdohányzónak és frissen szervizeltnek akarja eladni az autóját. Tisztelet a kivételnek

Kerékcsapágy hiba jelei | kerékcsapágy hiba, wheel

Hengerfejes? 2 hete vettem egy opel corsa swing 1

Szerelemből vettem a Seicento Sportingot, nem sokat töprengtem előtte. Kedvencem a varrott bőr kormány, közepén az apró rejtekhellyel. A légzsák helyére a fedél alá bármit el lehet dugni. Érdemes az autóhoz vásárolni a cipőt, mert egyszerre le lehet nyomni mind a három pedált, lábujjhegyen kell vezetni Sziasztok, tegnap volt olajcserén az autónk (Verso 2.2 D-cat 2006) , és nem tudom van-e összefüggés, de ahogy hazaértem, azt vettem észre, hogy a hűtőtank nyakán lévő pici lyukon keresztül a csövön az autó kinyomott egy kevés hűtőfolyadékot. Levettem a sapkát a hűtőtankról, és szerintem túl magas nyomás lehet a tankban. A párom használja az autót, így tegnap. Autómat adtak is el és vettem is náluk. Minden rendben volt! Theil Viktor Gergő nem ajánlja: Zé-Trans Kft. 2018. december 22. · Nem ajánlom senkinek szép kis hengerfejes autót adtak el nekem. Ködmön Dávid ajánlja: Zé-Trans Kft. 2018. május 18. · Nem csalódtam, lassan 1 éve lesz nálam az autó, amit tőlük vettem, nem értek. Olyan problémám volna, hogy kb. 2 hónapja vettem egy autót , amit egy hetet használtam és én is tovább adtam egy magyar embernek itt kint Németországban. Kipróbálta, elmondtam a hibáit amiről tudtam. És most közel 1 hónap után vissza akarja adni az autót mert azt mondja hogy rejtett hibás volt hengerfejes az autó és ha nem.

Totalcar - Belsőség - Ugye nem hengerfejes? Ugye nem

1. Kínál Renault Grand Espace 3.0 V6: 7 üléses Grand Espace, a váltója 2=>3 váltáskor ránt egyet, ezért kb 1,5 éve áll, második autóként. Vettem hozzá egy tartalék váltót, ami az eladó szerint teljesen üzemképes, de nem került beépítésre. Azt adom hozzá. Nagyon szeretem ezt az autót, de mivel gyakran kell vontatnom és azt a váltója nem bírja, megválok tőle. A.
  2. Hengerfejes autót vettem? Hengerfejes autót vettem? Tudom, hogy a bontás előtt szinte lehetetlen a későbbi költségekről beszélni, de engem inkább a tapasztalatok érdekelnek. Cím. Guba Sandor U 26 Kaposvár 7400
  3. Kedden vettem egy autót egy kereskedéstől Pesten. Debrecenben élek és sajnos az autó közel 500 km megtétele után hengerfejes lett. Kötöttem rá garanciát, de sajnos, most nézegettem a honlapjukat és nem sok jót sejteka neve Mapfre assistencia, motor pack termékcsalád, műszaki meghibásodásra szóló garanciabiztosítás.
  4. Milyen autót vegyek? Felhasználónév: Jelszó: 2020.11.25 23:41:11 Üdvözlünk Vendég! Olvasatlan hozzászólások Hozzászólásaimra érkezett új válaszok. Főoldal Súgó Keresés Naptár Kluboldal Bejelentkezés Regisztráció Toyota Klub Magyarország.
  5. SOS-ben szeretnék segítséget kérni. Pár napja vettem egy 124-es E 250d szívódízelt. Nehezen indult, így az olajon és szűrőkön kívül az 5 izzítógyertyát is cseréltettem. Tegnap hoztam el az autót a szervizből. Gondok: Szerintem csak 4 henger jár, hűtővízben olaj van
  6. Eladó BMW 520i. 1998-as, forgalomba helyezés 2001.08.06.308.000 km-el. Műszaki vizsga 2020.2.14-ig. 10 éve van nálam. 212.000km-el vettem Ford márka kereskedőnél volt beszámított autó.. Előéletét nem tudom. Nálam nem volt sérülése
  7. Nem rég vettem egy 95-ös 1.5D B Corsát. Eddig nem volt túl sok baja, de ma reggel a szokásos járatás/melegítés után továbbra is a jéghideg levegőt fújta be az autó fűtés helyett. Mikor elindultam a hőfok mérő a szokásos 90 Celsius helyett elkezdett vándorolni szépen felfele és lassan a 100at kezdte elérni
mihalykovacs | Autószerviz

Hengerfej felújítás - Autószerviz Budapes

1. Aszem hengerfejes az auto de ha van valakinek koltseghatekonyabb otlete szivesen fogadom Hali, ebben a helyzetben vagyok énis, elméletben ma derül ki h mi is van valójában, jah , és szerelőnél letettem tegnap 9 kor az autót, azóta nem indította , csak ma reggel 9 kor, de előtte leszedte a hűtő sapkát és buzi nagy nyomás volt.
  2. Vettem 1 ilyen cuccost: LINK utána meg elszomoritott azzal a hirrel hogy ez biza hengerfejes lesz, összerekta az autót de termosztát nélkül és azt mondta hogy igy nem fogja fözni a vizet (amig birja a hengerfej) csak nehezebben fog felmelegedni a motor, haza vittem az autót..
  3. Hengerfejesnek nem hengerfejes, jön megy szépen. Állófütés kikötve, a gyári vákumos fűtéscsap kikötve. Most a termosztáttól jövő cső megy a fűtőtest felső ágára, az alsó ág meg a vízszivattyúhoz(a kiegyenlítő alsó csatlakozása is oda megy). Ezekkel vettem az autót, aztán cserekor is ezek mellett döntöttem
  4. Amikor hengerfejes lett szegény az első télen (kedves előző tulajnak a nem működő ventilátor+nem működő ventilátor jeladó+kiszerelt termosztátért ezúton szeretnék egy dalt küldeni), és a kipufogógáz miatt nyitva volt a termosztát, bőven középállás alatt volt a mutató sok kilométer megtétele után is

Hengerfejes!!! - Index Fóru

1. őségre és
  2. Sziasztok eladó képen látható Citroën Berlingo. 2007 évjárat 1.4 benzin Amit tudni kell valós 86000 km óra állás. 2 éve vettem 65000 kmrel (Svájcból hoztam be az autót) mai napig vezetett szervízkönyvel
  3. #rosszmotorok #neveddmeg #totalcar Hat évvel ezelőtt jelent meg a Húsz motor: ezeket kerülje című cikkünk. Ebben a cseh Autorevue magazin gyűjtése alapján 20 olyan motort mutattunk meg, amelyekkel feltűnően sokszor találkoznak a szerelők. Hat év hosszú idő, ezért azt gondoltuk, hogy érdemes frissíteni a listát, ezért megkerestük az egyes márkák gurujait, mondják el.
  4. 2014.01.29. 15:47. Én vegyesbe a 730D-vel eljártam 8 literrel
  5. Nálam a hűtő nem ment el,hanem a felső vízcsövem szakadt ki mállott szét. Akkor új csövet vettem azzal hazamentem. Aztán csere volt csövek hűtő,és termosztát is. Kompletten újat beszerezve. A gyáriak ennyit bírtak. A hűtőm sem volt 100%os mert könnyezett az aljánál
  6. Tisztelt ügyvéd asszony! 4 napja vásároltam egy autót kereskedésből. A mai nap koderült hogy hengerfejes! Ennek a hejreállitása nem kis költség! Ez úgy zajlott hogy amikor megnézem az autót észrevettem hogy a kiegyenlítő tartályba nincs víz

Sziasztok, Sajnos a problémám nem oldódott meg, vagyis továbbra sem indul vagyis nagy nehezen indul a VW Passat sajnos kezdődő hengerfejes hibája van, nos én az autót másfél hónapja vettem Szekszerdról, a szerviz 150ezer ft-tól mondta nekem a javitást kérdést hogy repedtek-e a hengerfejek. Felhivtam az eladót h a szerviz. Üdv Mindenkinek! Motorproblémával fordulnék hozzátok! 1.4 16V-s Astra G-m az utóbbi fél évben olyat csinál havonta 1-2 alkalommal, hogy beindítom az autót, érezni hogy ott van benne az erő de alig akar elindulni 1800-2000-es fordulattól viszont nagyon megindul, és váltásnál amikor felengedem a kuplungot és már nyomom a gázt durran 1et a kipufogó

Autó adás-vétel szabályai - Mit tehet az ember,ha a

Rég nem blogoltam, de most itt az ideje. Elég sok minden történt azóta, pl állást váltottam és vettem tegnap egy autót. Egy 7 éves 1,1-es Peugeot 206-ot. Igazábol ez a második autóm, mert volt egy 120-as Skodám amin 3 évvel ezelőtt friss jogsival tapostam, de azt sem sokat. Azóta. Segítsetek! Átejtettek használtautó-vásárlásnál fórum, 70 vélemény és hozzászólás. Fórum, tapasztalatok, kérdések, válaszok Autósimogató bejegyzései r:teszt témában. Az úgy volt, hogy kaptam kölcsönbe egy autót. Egy Mercedes, egy BMW és egy Alfa közül én ezt a 33-ast választottam. És nem azért, mert ez kellene a leginkább a listából, sőt. Éppen azért voltam erre a legkíváncsibb, mert soha nem vennék magamnak Alfa 33-ast Egy hónapja vettem egy Audi A4 Avant 2005-ös évjáratú autót. 1.9 pdtdi 116pacis, 85kw-os, 8e, BKE028178 motorkódú. Elfolyó fagyálló végett cseréltünk már olajhűtőt es hengerfejtömítést. A jelenség még mindig fennáll. Úgy 200 km után elmegy a hűtőviz. Az EGR szelep kiiktatását tanácsolták még Tisztelt ügyvédnő, kétségbe esésemben írok őnnek! Ma vásároltam egy használt autót magánszemélytől.Régóta kerestem a neten egy olcsó de megbízható autót.Nehéz dolog mert ha megjelenik valami jó autó a nepperek mindig megelőzik azt aki dolgozik és nem tud rögtön menni autót nézni.Ma délelőtt megjelent ez az autó és felhívtam a tulajt.Mondtam hogy délután.

Rossz használt autó eladás, kellékszavatosság fórum

1. Kereskedőtől vettem az autót, az adás-vételi papíron nem szerepel hiba. Az autó füzetébe nem találtam meg hogy mennyi olajfogyasztás még normális ennél az autónál. A megbontása az autónak nem biztos hogy megérné anyagilag
  2. Hengerfejes szar, bontótól mentve. Egyelőre. :) De van még baj. A Mazda eladása után kellett egy mászkálós autó. Ez is átutazott. Jól indult, szívatás lett a vége. Ez volt majdnem egy évig Ez azért mérföldkő, ezt csak beírom ide Városi szaladgáló Ön és közveszélyes leszek? Vettem vasat Reccs - a kocka volvó nem tréfá
  3. Meg hiv addig trérelt. Mondta hogy ezt így senki nem veszi meg, stb. Odaadtam neki, kifizették. Egy fél év múlva hallom vissza egyik autófényező ismerőstől, hogy képzeld itt volt a Toyotád, amit eladtál. Mondta, hogy milyen olcsón vettem átvertem vele a srácot, hogy hengerfejes - idézte fel a pórul járt eladó
  4. Azóta vettem bele egy termosztátot és elvittem egy szerelőhöz aki aztmondta h hengerfejes az autó, de az autón nemcsinált semmit mert aztmodta eleg drága lessz a hengerfej és döntsem el h milegyen, még új termosztatot sem nemrakta fel ugyhogy az autóbe szinte bele se nyúlt..
  5. A következő a problémám: Pár hónapja vittem szervizbe az autót azzal a problémával,hogy valahova eltűnt a hűtővizem. Mindig kellett bele pár decit tölteni. Kiderült az is,hogy nem hengerfejes. Elhárították a szivárgást,legalábbis eddig azt hittem
  6. A kereskedő, akitől vettem az autómat, azt mondta, hogy egy ilyen motor 160 ezer km után már fogyasztott olajat, gond ugyan nem volt vele. Kicsit meglepődtem ezen. _____ Peace and Love! (J.Lennon) Ha matrica igényed van, akkor keress bátran
  7. Joker Autókereskedés és Gépjármű Szervíz - Mindszenti krt. 41., Kecskemét, 6000 - Rated 4.3 based on 20 Reviews Nos a véleményem nem túl jó egyenesen..

Még új vagyok ezen a fórumon, Ford Mondeo tulajdonos vagyok. 1 hónapja vettem az autót 2012.03. évjárat, 2.0L EcoBoost 203 LE autómata váltó, benzines. Beírtam az alvázszámot a megadott honlapon, de csak ezt írta ki: Mondeo 2007-2014, 2.0L EcoBoost (200PS) - MI4, Lunar Sky Milyen autót vegyek? - Mobilarena Fórum. Rovatok. Okostelefon Tablet Mobiltelefon Tartozékok Autó+mobil Üzleti negyed Alkalmazások Szolgáltatások Tudástár Egyé Bár szerintem első vagyok az országban de hengerfejes lett a mazdám, és a javítása után megszűnt a hibajelzés. Egyébként nem vettem észre, hogy hengerfejes, nem ment fel a víz hőfok, nem ette az olajat csak amikor jött az ősz akkor tűnt fel, hogy nincs fűtés a kocsiba. Nekem is mind2 visszajelző lámpa égett Aggódó zuglói szülők jelezték felénk, hogy a kerületben zebrák hiányában sok helyen életveszélyes az átkelés. Utánajártunk, hogy mit tehetünk az ügy érdekében

Eladó autók magánszemélytől - Kocsi

Használtan vettem egy Honda Jazz 2009-es 1,4-es modelt. 1,5 hónapig jártam vele (1-2 ezer km-ert) majd ezután egyik autópályázás (10-20km) után visszaváltás közben (3-asból, 2-esbe) leállt a motorja rángatás vagy hibaüzenet nélkül. Újraindítás nem sikerült, az önindító forgatta a motort, erősen. 5-10 perccel később. Lehet, h Én voltam naív, de azért vettem japán autót, h ne kelljen sokat költenem autózásra. Megcsináltattam rajta a kötelezőt:Vezérlés, olaj csere 90000. Hibák: Klima elengedte a gázt:Klima hűtő lyukas volt 30000 szereléssel baráti alkatrész árral. Tank:40000 szerelésse Mit tehetek, ha rossz használt autót vettem? Hogy jutott el a Seat a terepjárókhoz? Ablaktörlő karbantartó kisokos . Az automataváltó gyakori meghibásodási okai . Idén 125 éves a Skoda Auto . Miből észlelhetem, hogy megadta magát az izzítógyertya? A fékdob gyilkosai . Górcső alatt a kettőstömegű lendkeré De, 190-el vettem, olyan 193-al, ha jól emlékszem. Mondeo, 2.0 td, fűtött, eső- és fényérzékelős szélvédő, fűtött első ülések, tempomat meg limiter, digi klíma, ami így eszembe jut, 3M volt. Én nagy és frissebb, újabb autót kerestem, az előzőt 10 évesen vettem, 5 évig használtam, lényegében hibátlan állapotban volt Ez a videóblog a munkagépkezelés és az építőipar sajátosságairól szól, Magyarországon és Angliában

Ezekkel a motorokkal ne vegyél autót - 1

A képen látszik is miért nem vállalta senki sem, hogy ad számlát a beszerelésről. Így lett a 4. Nissens vízhűtőm 38000 forint. Amikor az autóhűtő javítóknak mutattam a képet, akkor azt mondták, hogy hengerfejes autók hűtője szokott így kinézni. Legyintettem rá hisz az én autóm biztos, hogy nem hengerfejes - az autót újonnan vettem 2015.05.01-én - jelenleg 104 000 km van benne - csak én használtam - olajcsere minden 15 000 km nél - csak szakszervízben szervizelt, az összes számlla megvan - automata váltós, nincs széthajtva - csereautó ninc

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy vettem egy Fiat Cinquecento Sportingot amibe gyárilag benne van az imobilizer. A probléma az, hogy most éppen valami letiltja az autót folyamatosan. Teker de nem ad szikrát, viszont a műszerfalon a kulcskódot elfogadja. Egyáltalán nem biztos hogy az immo, de nincs jobb ötletem Vettem téli egy új téligumi szettet is potom 78760 ft-ért. Az éppen aktuális ADAC tesz kiemelkedő ajánlatai közül választottam a Dunlop SP Winter Sport 3D-t. Személy szerint én nagyon meg vagyok elégedve ezekkel a gumikkal, ha kell tapad, ha kell csúszik Az autót vezetni ég és föld, a futómű feszes és csendes lett (egy kivétellel, amit lentebb kifejtek), kormány nem lóg. Turbócső csere után a fütyülés nem szűnt meg, de sokkal csendesebb lett. Mivel olajat nem eszi, nem füstöl és az ereje is megvan, egyelőre a turbóhoz nem nyúlok. A hibák, amiket még orvosolni kell Napokkal később vettem észre, hogy a váltó rudazat gumi perselye kifordult a helyéről.... A sebességeket úgy pakolgattam 3. és 4. fokozatba mintha hátramenetbe tenném a sebességváltót. Óvatosan !!! Viszont a hátramenet nem mindig jött ki jól :-) Hetekbe telt míg a donor autót meglátogattam. Komplett rudazatot bontottam Azért kérdezem, mert most vettem az autót: 15 éves Ford Fiesta dízel. A Ford szervizben azt mondták, lehet, hogy hengerfejes. Vigyem vissza a kereskedőhöz, akitől vettem

Másnap reggel indítom az autót kijelez a hűtővíz checklámpa és a szervízig nem is melegszik fel a motor. Előtte ezzel nem volt gond. Tehát vissza a szervízbe ahol közli a valóban segítőkész munkafelvevő hogy nincs víz a tartályban, ezért tölt bele fél litert lehet hogy hengerfejes vagy vízpumpa. Jövő héten hozzam be Zé-Trans Kft. - Határ u. 014/47., Vértesszőlős, 2837 - Note de 4.7 sur la base de 12 avis «Nem csalódtam, lassan 1 éve lesz nálam az autó, amit tőlük.. üdv szeretnék tanácsot kérni ,hogy nem -e tud valaki egy jó szerelőt aki ért is egy nissan patrol 3.0di 2005 évjáratú terepjáróhoz. olyan problémám van hogy féléve vettem az autót amiről kiderült hogy a szerelő szerint hengerfejes .a kocsit szétszedték a hengerfejet felújították,de a kocsit 3 hónaja nem rakja össze csak különböző kifogásokkal leráz nemtudom. Kishölgy miatt meg autót venni,- nem tudom mennyi idős lehet a fiad, bár a Te korodból ítélve, úgy korombeli lehet- nagyon nem szabad! De majd megtanulja fiad is, mondjuk 20 év mi is rühelltük a kocsis csávókat, pláne hogy én motoros voltam

A Renault 5 az az autó, amit soha, senkinek nem ajánlanék még akkor sem, ha a lehető legolcsóbb autót keresi az ember. Huszonegynéhány éves volt, de én csörögni, szétesni akarni autót még nem láttam oylat, mint ez volt. Egyszerűen leírhatatlan hogy mennyire borzalmas egy autó sziasztok . minap vettem egy peugeot 405 MI 16 ost, 1998 cm3 94 es . Gázadásra rezgö csörgő hang jön a motorból főként nagyobb gázadáasra. nem kopog hanem mintha egy láncos autónál laza lenne a lánc olyan hangot ad ki csak egy kicsit erősebbet, alapjáraton nem tapasztalom. kb mintha egy lemezlaphoz hozzátartanék egy flexet :) ez a legjobb hasonlat csak kicsit halkabb Elég megdöbbentő volt végighallgatni és nézni, ahogy az Avalon szerelői és sokat látott karosszérialakatosa leveszi a keresztvizet a lelkesen örökbefogadott {KEY_LINK}Seat{/KEY_LINK} Alhambránkról. Az autó ezer forintért került hozzánk, egy olvasónk ajánlotta fel, hogy állítsuk talpra és adjuk egy rászorulónak. Egyelőre mi vagyunk rászorulók: pokoli nagy.

#rosszmotorok #neveddmeg #totalcar Tartalomjegyzék: 1:06 - Ford 12:12 - Isuzu 16:14 - Mazda 41:10 - Opel Legkockázatosabb motorokról szóló sorozatunkban ezúttal Fordokkal, Mazdákkal és Opelekkel foglalkozunk. Rekednek a több százezer forintos kiadások, a korai motorkatasztrófák okai és persze adunk néhány tanácsot arra az esetre is, ha mégis a bemutatott motorok. Folyamatosan rövid távon használom az autót,munkába járás (5 km) családért, (feleségem lányom,fiam (naponta 3X2X 2 km :fetreng:és ebbõl követekezõen hétközben nincs 2500 felett a fordulat csak hétvégén,és 60000km után még nem volt pech lámpa (tudom majd lesz Sziasztok! Segítségre lenne szükségem. Opel Astra benzines kombi f,99-es,autóm van. Amikor meg vettem nagyon szépen muzsikált a motorja,és egyszer csak arra lettem figyelmes hogy az autó indításnál legyen plusz 30 vagy -15 fok a motor felpörög kb.10-15 ms-ig és utána vissza áll normális alapjáratra

Nem hengerfejes, és a hő gombát is cseréltük már. Az volt a furcsa, hogy az üzemanyag szintjelző is mindig többet mutatott, mint a valós érték. Első körben próbáltam a műszerfal szétszedése után manuálisan beállítani a mutatókat, de mindig 2-3 nap után visszaállt a rossz értékre Utolsó gyorson már úgy mentem végig, hogy háromezer fölé nem forgathattam az autót, mert hengerfejes lett az előtte lévő gyorson. Meg ugye egész nap nem volt harmadik fokozatunk. - Akkor ma tényleg hajszálon múlt, hogy végül sikerült beérkezni.. Szia. Hát ez ugy történt hogy vetem egy 16 8v csapágyas hengerfejes viterát! vettem bele egy swift 1.6 16v injektoros motort kötegestöl de nem tudtam beköttetni az coputerjét! és így a régi motor karbrátorját raktam rá!!! csak hamarabb szétszetem a régi motort és így nem emlékszem hogy hol voltak a vákumcsövek!! Szerző Téma: GXE20 (2005-2013) Tapasztalatok és Felhasználói Ismeretek 2017.06.05.LEZÁRVA (Megtekintve 96465 alkalommal Az autót vásárlás előtt, ellehet vinni bármelyik Suzuki szakszervizbe bevizsgáltatni! Soha nem volt törve, van rajta pár kisebb horpadás. Az autó kezdődő hengerfejes valószínűleg, kicsit kemények a vízcsövek, de ha a kiegyenlítő tartály szelepét letekerem még nem löki ki a vizet

Ellenben euzt az autót ki tudnám hozni 600e-ből, ami viszont jó árnak tűnik. A rugo 20e, a fényezést 50-ből megcsinálják. Aztán persze nem tudom utána mikor kezd el megint rohadni és a dízel mikor adja meg magát. Igazából 1-2 évre tervezzük csak, kelleni fog egy 6, inkább 7 személyre is alkalmas kocsi. (Mazda 5 pl. nekem olyan problémám van hogy vettem egy gyönyörű szép carismát 18. A kocsim hengerfejes volt! a kütyün utánna jó lett. ez tartott két napig. utánna vissza álitottam megint jó lett. egyik este inditom az autót rendesen jár aztán leesett az alapjárat. be be indult egy darabig de nem pörgött föl. kicseréltem a.

BMW E53 Sportpaket 4.4i V8, az akkoriban kérhető összes extrával, teljes listát lásd a hirdetés végén, illetve VIN szám alapján is lekérdezhető. Az autót év elején vettem külföldön, második tulajdonosától, 2db kulccsal- More szervizkönyvvel. Karosszéria sérülés és korróziómentes Most vettem egy 307-est 1.4 ferdehátút. A bal hátsó ajtó központi zár csokija le volt húzva.( gyakorlatilag nem zárta le az elektronika) Visszadugtam rá, ekkor lezárt de most már a másik ajtóval együtt nem nyilt ki( Reteszelésen maradt). Lehúzva minden szuper, minden ajtó lezár, csak ez az egy nem. Mikor vettem ezt nem.

Hengerfej felújítása, cseréje, javítása a 13

Vettem fél éve egy 2005-ös 1.8 premacyt. Már mentem vele 9000 km-t és jobban húz, mint amire számítottam 101 Lótól Volt vezérlés csere, olaj, olajteknő, szűrők cseréje és minden alapvető szerviz. Új téli-nyári gumi. Majdnem minden jó rajta, de 1-2 kérdésem azért lenne. - A távirányító nem működik Vettem egy Matizt. 2002-es, 90.000 km-el. Kb két hét után elkezdett melegedni a bal első kerék és büdös volt. Elvittem szerelőhöz, fékcsere. Aztán újra kezdte, cserélve lett kerékagy és csapágy is. Most újra forrósodik, ráadásul már a jobb első is. Van valakinek ötlete mi lehet még Ezt a autót 2006-ban összetörtük, ekkor váltottunk VFTS-re és azóta is azzal versenyzünk. (bár idő közben lett a VF mellé még két 1200-es versenyautó). Ákossal 2011-ben ültünk össze. Rolanddal a legszebb eredményünk 2008-ban éves kategória bajnoki cím, Ákossal pedig 2012-ben abszolút bajnokok lettünk Ezerjó kupában..

Totalcar Autómentők: Kaptunk egy autót ingyen

Hasznos linkek: HORPADÁSOK DOKTORA - Horpadás javítás fényezés nélkül Red Sun service szervíz,tuning,főleg japán autókhoz Vecsésen. Autótéka2000 Autóküszöb készítés Ablakemelőszervi Sziasztok vettem egy 2002-es 307sw-t 1,6 benzinest és nagytakarításnál vettem észre, hogy a sofőroldali szőnyeg vizes, vagyis kiderült fagyállós. találkoztatok már ilyen problémával, hogy a fagyálló befolyik az utastérbe. mit lehet tenni. előre is köszi 2003-as Carismám van 1.6 benzines, nem rég vettem, pont nagyszervizen esett túl mielőtt az enyém lett (motorkód: 4g92nt9876). Olyan probléma jelentkezett, hogy amikor kuplungot benyomom váltások között a fordulat ingadozik, leesik és leáll a motor, utána indítom menet közben és megy probléma nélkül, check engine nem ég A 2012-es magyar ralibajnokság volt a magyar ralibajnokságok történetének 46. idénye. A sorozat hat versenyt ölelt fel. A bajnoki címet a Kazár Miklós - Ferencz Ramón páros szerezte meg, mellyel első sikerüket aratták ebben a felállásban, igaz Kazár 2008-ban Spitzmüller Csaba navigátoraként már volt bajnok

Így vesz autót a Becsületesnepper - autóvásárlási titkok

Tegnap mostam az autót ( már többször is előfordult) és láttam,h az első üvegről a vív szépen befolyik a műanyag alá aminek el kellene vezetnie a vizet. Elég szép rés van ott, de alatta is valamiféle műanyag van Az autó még nincs nálam, de a pénzen fenntartom a vásárlási opciómat, azaz másnak nem adhatják el a kocsit. A foglaló csak akkor jár vissza, ha mégis eladnák az autót - hogy ilyenkor mi van, abba most nem megyünk bele. Ezzel szemben az előleg olyan összeg letétbe helyezése, amely az adás-vétel meghiúsulása esetén. Vettem egy gagyi olcsó vacak polírozókrémet, majd nekiálltam... Vizesen csiszoltam 800, 1000, 1200, 1500, 2000 szemcsesűrűségű papírokkal, majd Tempo pasztával políroztam. Miután már tetszett az eredmény, még GTechniq P2 finis pasztával átszaladtam a lámpákon Közösen gyártana autót a Fiat Chrysler és az a két hátsó íven minimális pörsenéssel, lógó belső térrel vettem,... [ 2018.10.31 ] 16:00: Ezer lóerős ős-Chargert készített a Mopar de ha padlógázt nyomsz, hengerfejes lesz, és ha átíratod, rendőrt hívnak. [ 2018.02.13 ] 10:37: Végtelen ciklusba került a Fiat. Sajnos a fényezés már nem volt az eredeti. Szóval a meglehetősen ritka autót használatba vettük, ott volt 2003-ban a dunaújvárosi, 2005-ben a tatai, 2006-ban a fehérvári 2007-ben a szolnoki Nemzetközi Skoda találkozón és számos Skoda Klub rendezvényen

sosekopelclub.hu • Téma megtekintése - Általános műszaki ..

A nyaralóba vettem,otthagytam a szerelőnél,hogy járjon vele,ő azt mondta,hogy szerinte nincs baja,de ha akarom hengerfejezzük meg.Nagyon megszerettem a kisautót,nagyon sok élményt ad,pedig 2új, nagy Merci áll itthon és szeretném hosszú távon megtartani és rendberakni,a futómű már tökéletes,gyári alkatrészekből,a motoron. Az autót leparkoltam, de reggel el kell vele álljak, mivel 8-tól vontatnak. És mivel Hamburgban nem szaroznak, hanem viszik az autót, mint a huzat, így inkább felkelek korábban helyet keresni Mivel az autóval nem megyek többet évente 15.000 km-nél, ezért minden évben tavasszal fogok olajat cserélni, két évente szűrőkkel együtt.</p> <p> </p> <p>Az autót vezetni ég és föld, a futómű feszes és csendes lett (egy kivétellel, amit lentebb kifejtek), kormány nem lóg

Totalcar - Tanácsok - Autódokto

Tegnap nekem is felforrt a hűtővizem. A Kocsi 2008-as, 1,4 bendzines. Jelenleg 106 000 Km van benne. Én 2 éve vettem az autót és bele raktam kb 20 ezer km-t. Eddig semmi baja nem volt, de tegnap 5 perc használat után már kiakadt a víz hőfok jelző. Félre álltam és megnéztem a víz tartájt. Alig volt benne víz az alján Hét éve használtam már egy Opel Vectrát, amit annó kényszerből vettem (az új munkahelyemhez szükség volt rá, alapból a bejárás miatt, de a munkám is megköveteli, hogy állandóan menetkész legyek és hipp-hopp ott teremjek az ország bármelyik zugában ha kell! ) Üdv Pixma nemrég vettem egy w210-es 2000évjáratu 2.4 v6ot a probléma a következő vele ha nedvesebb a levegő pl reggel azonnal kijelzi az esp és abs hibát, napközbeni pedig újraindulás után az első két fékezés után visít hogy esp hiba akkor még abst nem is jelzi azt csak egy pár km után jelzi ki Kb. 8-12% közé teszik a teljesítmény és nyomaték növekedést(mint felső határt). Ezt a végsebesség tekintetében hozza is az enyém. Itt már nincs mit (nagyon) csiszolni. Ezután jöhet a komolyabb tuning, amit fentebb már írtam. Amúgy kiváncsiságból, mennyiért vetted a tiedet?<br /> <br /> Olvastam a hengerfejes posztot is

Renault 19: Hengerfej (fórum

2007-ben vettem egy új autót hitelre a KH Bankon keresztül.2008 óta külföldön élek, dolgozok, szeretném kihozni és használni az autómat, ami azóta is egy garázsban áll.A Bank korábbi megkereséseimre elutasító választ adott, nem járul hozzá sem a külföldre vitelhez és ottani regisztrációhoz (ami kötelező lenne, mivel. Az autót meg a vásárló ízlése hogy mit vesz. Én megvettem G4 1.4 AHW-s motorkódút és csak kisebb problémák jöttek elő ami nem nagy összeg. Most muszáj kiperkálnom 25 ezer ft-ot hátsó-közép kipufogó dobot,szerintem ki sem volt cserélve 18 éves autónál Nem rég vettem a kis mx5öt (3hónapja, Nbfl 1.6), viszont kb 1 hete nagyon melegszik. hogy ha megindul felfelé a hőfok jelző és akár leállítom az autót a skála végén is, majd egyből újra beindítjuk abban a pillanatban elkezd visszamenni a mutató kb ugyanazzal a tempóval vissza az 1/4-ig mint amikor elvileg elkezd.

• Vegyi anyag veszélyesnek minősül ha.
  • Mercedes amg gt 4 door ár.
  • Mont blanc toll szervíz.
  • Eladó darus ifa.
  • Ebayen.
  • Epres fánk.
  • Vicces képek a melegről.
  • Hogyan lehet telefonnal szkennelni.
  • Családi vígjáték filmek 2017.
  • Thomas McDonell filmek.
  • Bódi guszti bántasz vagy nem album letöltés.
  • The hunter Call of the Wild Layton Lake Animals.
  • Ehető arany festék.
  • Campus hotel debrecen.
  • 1973 óta tag.
  • EUR/RSD.
  • Bari megye.
  • Töklámpás kerámiából.
  • Volvo xc60 fórum.
  • Hosszú villás targonca.
  • 6quest.
  • Gyerek fehér póló.
  • Kandalló burkolat anyaga.
  • Terhesség hétről hétre tünetek.
  • Godzilla (2014 Amazon Prime).
  • Nyers kép.
  • Vadpulyka.
  • Tic Tac Gum Discontinued.
  • E könyv letöltés.
  • Rochester Minnesota.
  • First name jack.
  • Lemming fogazata.
  • Mtd benzines fűnyíró tesco.
  • Deichmann debrecen.
  • Tömegkommunikáció tétel.
  • Arc portré.
  • Fehér nílus.
  • Nyúli pincesor.
  • Altiszti akadémia felvételi eredmények.
  • Szlovákia folyói térkép.
  • Csak csökkentett módban indul a gép.